Ciferníky FROGMAN - WR  (water resistant) sú VODOTESNÉ 

a obsahujú kolekciu pre DÁMY aj pre PÁNOV

Všeobecný popis: Ciferník FROGMAN - WR (water resistant) má atraktívny a zaujímavý dizajn. Je považovaný za unikátny hodinársky výrobok S.T.A.M.P.S. Jeho špecifikom je jeho VODOTESNOSŤ. Má viacúčelové využitie a nosenie - ako doplnenie modelu klasických hodiniek do remienkov na ruku, prívesku na krku, karabíne zavesenej na putku nohavíc alebo prívesku na kľúče. Vďaka plastovému držiaku na jednotlivých produktoch (remienkoch rôznych farieb, materiálov a veľkosti), si ciferníky môže užívateľ meniť podľa nálady, farby alebo príležitosti. Klipový systém jednoducho umožňuje ciferníky vymieňať kedykoľvek a tým sa model hodiniek stáva módny a originálny. Veľký face displej priťahuje pohľady a púta pozornosť. Vyskladajte si vlastný model hodiniek!

   Parametre a popis ciferníka:  

- 3-ručičkový hodinový strojček (sekundová, minútová, hodinová) zn. Epson SEIKO Japonsko, obsahuje vymeniteľnú batériu, ktorá je súčasťou ponuky a servisu nášho e-shopu, je umiestnená na zadnej strane pod vodotesnou platničkou, ktorá je k ciferníku priskrutkovaná, 

- na každej strane perforovaný s vlnkovým dizajnom, rozmery 42 x 42 x 9 mm, ovládanie ručičiek prostredníctvom klasického koliečka umiestneného na pravej strane, povytiahnutím sa napravuje čas a zastavia sa, jemným zatlačením sa hodinky dajú do pohybu, rozdiel oproti ciferníkom CLASSIC je, že FROGMAN majú kovové koliesko

- je vodotesný (water resistant) do 5 ATM (tlaku vody), avšak pre potápanie resp. plávanie je potrebné vybrať k nemu vhodný remienok.

Kolekciu ciferníkov Frogman ponúkame nižšie. Ak sa ciferník nenachádza skladom, bol po 1. naskladnení už predaný, je momentálne na vyžiadanie. Preto jeho dodanie sa predĺži na 10-15 dní. Keďže sa kolekcia mení minimálne 2x do roka (letná, zimná), obmieňame produkty aj v našom e-shope.