Ciferníky SINGLE  sú vodeodolné, 

ciferníky FROGMAN s označením WR sú vodotesné (water resistent)

Všeobecný popis: Ciferník SINGLE má atraktívny a zaujímavý dizajn. Je považovaný za unikátny hodinársky výrobok S.T.A.M.P.S. Jeho špecifikom je možnosť viacúčelového využitia a nosenia - ako doplnenie modelu klasických hodiniek alebo náramku na ruke, prívesku na krku, karabíne zavesenej na putku nohavíc alebo prívesku na kľúče, doplnok do interiéru - nalepením na nábytok, na monitere počítača alebo palubnej doske auta.

Vďaka plastovému držiaku na jednotlivých produktoch (remienky, náramky rôznych farieb a materiálov), si ciferníky môže užívateľ meniť podľa nálady, farby alebo príležitosti. Klipový systém jednoducho umožňuje ciferníky vymieňať kedykoľvek a tým sa model hodiniek stáva módny a originálny. Veľký face displej priťahuje pohľady a púta pozornosť. Vyskladajte si vlastný model hodiniek!

Parametre a popis ciferníka:

- 3-ručičkový hodinový strojček (sekundová, minútová, hodinová) zn. Epson SEIKO Japonsko

- obsahuje vymeniteľnú batériu

- na každej strane perforovaný s vlnkovým dizajnom

- rozmery 42 x 42 x 9 mm

- obsahuje špeciálnu samolepku 3MScotch na zadnej strane

- ovládanie ručičiek prostredníctvom klasického koliečka umiestneného na pravej strane, povytiahnutím sa napravuje čas a zastavia sa, jemným zatlačením sa hodinky dajú do pohybu,

- je vodeodolný, nie vodotesný.

Kolekciu ciferníkov Single ponúkame nižšie. Ak sa ciferník nenachádza skladom, bol po 1. naskladnení už predaný, je momentálne na vyžiadanie. Preto jeho dodanie sa predĺži na 10-15 dní. Keďže sa kolekcia mení minimálne 2x do roka (letná, zimná), obmieňame produkty aj v našom e-shope.